הדפסת צ'קים לעסקים ולחברות - אינטרצ'ק

בעת הזמנת צ'קים לעסק, חשוב לדעת מה המטרות ומה הרצונות. אם ברצונך לאבטח את הצ'קים הרי מובן שהעדיפות תינתן לחברת הדפסת צ'קים עם מאפייני אבטחה מיוחדים המקשים על זיוף והונאה.

מיותר לציין כי בחירת החברה לביצוע הדפסת צ'קים קריטית במיוחד. חפשו חברה עם המלצות, חברה מוכרת ואיכותית, ולא "הדפסת צ'קים בוטיק" שכזו. על מנת לשמור על כספכם ולהבטיח את שביעות רצונכם מהשירות והתמורה.

שירות הזמנת פנקסי שיקים דרך חברה חיצונית, בניגוד להזמנה דרך הבנק, עונה על צרכים מיוחדים של בעלי עסקים ושל חברות. קיימת אפשרות להטביע את לוגו החברה על הצ'ק, מאפייני אבטחה ייחודיים ואפשרויות רבות נוספות. חפשו את החברה המתאימה לכם ביותר, לאופי העסק, להתנהלות החשבון וכו'.

הדפסת צ'קים עצמאית

קיים שירות נוסף, המאפשר רכישה של מערכת הדפסת צ'קים בבית העסק. מדובר בנייר מיוחד על גביו מודפסים הצ'קים. היתרון המשמעותי ביותר הוא שצ'קים שעוד לא הודפסו, אינם יכולים להגנב. אך בשיטה זו, זיוף צ'קים קל יותר לביצוע באמצעות מערכת נוספת, מבלי קרבה או מגע פיזי בין הזייפן לבין הצ'קים של החברה. כמו כן, מערכת כזאת כוללת עלויות נוספות. הדפסת צ'קים עצמאית, על אף הנייר המיוחד, לא כוללת את מאפייני האבטחה הקיימים בהדפסה מוזמנת.

הדפסת צ'קים  לחברות  -בעיצוב שאתם בוחרים

צ'קים עם לוגו החברה
צ'קים עם לוגו החברה

בהדפסת צ'קים מוזמנת, ניתן לבחור את העיצוב שאתם אוהבים, מה שעושה לכם את זה, אף אחד לא ישפוט. זה הכסף שלכם, הבחירה שלכם והכיף שלכם. אין ספק שיש ייחודיות ותחושת רצינות סביב עסק שאפילו על הצ'קים שלו מדפיס את לוגו החברה, או מאפיינים עסקיים אחרים. לכן, גם מבחינת בטחון הכסף, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת העלויות, הדפסת צ'קים בהזמנה מבית דפוס הוגן ובעל מוניטין, תהיה עדיפה על פני הדפסה עצמאית.

הזמנת שיקים מאובטחת -לחברות גדולות

בין אם אתם חברה גדולה ומצליחה ובין אם לא, דעו שעסקים גדולים וחברות רציניות מושכים את תשומת ליבם של נוכלים הרבה יותר מאשר בני אדם פרטיים, הכסף הגדול הרי נמצא שם. לכן, הדפסת צ'קים מאובטחת ורצינית תספק לכם את כל הפתרונות בכל התחומים, הכסף שלכם חשוב לכם. ומה שחשוב לכם, חשוב לחברות שעושות איתכם עסקים.

מתי כדאי להזמין צ'קים מחברה חיצונית

כאשר אנו מזמינים צ'קים לעסק, חשוב לדעת מהן המטרות אליהן אנו מכוונים אליהם. קרי, באיזה תנאים הצ'קים צריכים לעמוד?
האם מדובר בצ'קים שבראש ובראשונה צריכים להיות מאובטחים הרי שאנו ניתן את המלאכה לחברות שמתמחות באבטחת צ'קים עם מאפייני בטיחות מיוחדים אשר יקשו מאד על על הונאה בהם.
חשוב לזכור כי בירור מקיף על החברה אשר אצלה הזמנתם את הדפסת הצ'קים יכול למנוע אי נעימויות בעתיד.
חפשו חברה איכותית , ותיקה ועם הרבה המלצות על מנת להבטיח את שביעות רצונכם מהמוצר ואת אבטחתו.

יש לזכור כי במקרה של הזמנת פנקסי שיקים דרך חברה חיצונית  אנו זוכים לתנאים יחודים של בעל העסק כגון: אפשרות להטביע על הצ'ק את לוגו החברה, מאפייני אבטחה מוסמנים מראש וכו'… כאמור, כאשר מזמינים הדפסת צ'קים אצל חברה חיצונית ניתן אפילו לעצב את הצ'ק ולתת לכל צ'ק שיוצא מהפנקס של החברה תחושה אשר מעבירה את המהות של העסק והייחוד שלו.

הזמנת פנקסי צ'קים עם אינטרצ'ק

חברת אינטרצ’ק בע"מ היא החברה הגדולה בישראל להדפסת פנקסי צ'קים. אנו מדפיסים עם מדפסת אינדיגו של HP- שהינה המדפסת המתקדמת ביותר, והיא תעניק לכם את התוצאה המושלמת. מדפסת האינדיגו של HP היא מדפסת ענק להדפסת צ'קים הידועה באיכות הצבע והגרפיקה שלה, כך שמעבר לרמת הבטיחות הגבוהה אותה אתם מקבלים, תוכלו להנות גם מצ’קים ברמת איכות גבוהה במיוחד.

שאלות נפוצות על הדפסת פנקסי צ'קים לעסקים

ש: מה היתרון בפנקסי צקים מודפסים בהתאמה אישית?

ת: השירות עונה על צרכים שהבנקים לא יכולים למלא, כגון הטבעת לוגו החברה, אבטחה ובחירת העיצוב והצבע בעצמכם, ועוד.

ש: מה היתרון בהדפסת צ'קים במדפסת להדפסת עצמית?

ת: מערכת מיוחדת להדפסת הצ'קים, מאפשרת הדפסה עצמאית על נייר חלק להדפסת צ'קים. הייתרון הוא בכך צ'ק שטרם הודפס לא יכול להיגנב וכמובן בכך שהעלות נמוכה יותר בעיקר כשמדובר בכמויות גדולות.

ש: מה כוללת הזמנת צ'קים מחברת אינטרצ'ק?

ת: צ'קים בדידים למדפסת או פנקסי צ'קים כאשר כולם מאובטחים ומותאמים לכל תוכנות הנהלת החשבונות.

ש: מה מינימום הזמנה בהזמנת צ'קים?

ת: בהזמנת פנקסי צ'קים – מינימום הזמנה – 8 פנקסים. בהזמנת צ'קים בדידים/חלקים החל מ-500 צ'קים ועד 8,000 צ'קים.

ש: לאילו תוכנות הנהלת חשבונות מתממשקת התוכנה להדפסת צ'קים?

ת: התוכנות איתן ניתן לעבוד: כל תוכנות הנהלת החשבונות הנפוצות, בהן חשבשבת, פריוריטי, ועוד.

ש: מהם היתרונות של צ'קים ממותגים?

ת: צ'קים ממותגים נראים מרשימים, צבעוניים ושמופיע עליהם הלוגו של בית העסק. פנקסי הצ'קים הופכים לכרטיס ביקור של העסק, המסייע לתדמית המקצועית שהעסק שואף לייצר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים