צ'קים ממוחשבים לחברות - מתאימים לכל התוכנות והבנקים

באינטרצ'ק מבינים את הצרכים שלך

נוהל הדפסת צ'קים הוא נוהל מובנה ונוקשה, אך גם העבודה וההתנהלות איתם צריכה להעשות בצורה מקצועית, מאורגנת ובעיקר בטיחותית. צ'קים צריכים לעמוד בסטנדרטים רבים ולהיות מותאמים הן לדרישות הבנק, הן לדרישות הנהלת החשבונות והן לתוכנות הנה"ח שונות שקיימות היום בשוק, זה עוד לפני האבטחה המוגברת שרצוי לספק לצ'ק והמיתוג שלו כמובן.

תאימות מלאה לכל תוכנות ניהול החשבונות

תאימות מלאה לכל תוכנות ניהול החשבונות

אינטרצ'ק מספקת שירותי הדפסת צ'קים כבר עשרים שנה, וככזו היא פיתחה מומחיות בתחום הדפסת הצ'קים וכל מה שנוגע לכך. אינטרצ'ק שמה לה למטרה להיות המובילה- בשירות, באיכות, בטכנולוגיה ובמקצועיות- כך שמעבר לשירות הנאמן אותו תקבלו במהלך פרוייקט הדפסת צ'קים, ובנוסף ללוח הזמנים המהיר אותו אנחנו מציעים- אינטרצ'ק מספקת תמיכה תפעולית הוליסטית לכל הפרוייקט.

הדפסת צ'קים לפי דרישות הבנקים

למרות מה שניתן היה לחשוב, היום כל אדם יכול, על פי חוק, להדפיס צ'קים- אפילו במדפסת הביתית. אלא שאלה הם החוקים והתקנות הנוקשים של הבנקים והמערכת כולה שמגבילים מאוד את התהליך בבית. הדפסת צ'קים צריכה להיות מאובטחת ומובנית, תוך שימוש בנייר המתאים, בצבעים הנכונים, במנגנוני אבטחה ועוד.

צ'קים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר המגינה עליך מזיופים

צ'קים הם מוצר עדין ביותר והם מאוד חשופים למעשי מרמה, הונאה וזיוף. היתר הדפסת צ'קים באופן פרטי חושף את אמצעי התשלום הזה למקרי הונאה שונים, ועל מנת להימנע מכך- נקבעו חוקים ותקנות ברורים על אופן הדפסתם של צ'קים וכל מה שנוגע לכך. אם אתם רוצים לספק לעצמכם ולבית העסק את יריעת הביטחון הטובה ביותר ולהנות מצ'קים מודפסים באיכות גבוהה תוך זמן קצר- אתם מוזמנים להתרשם ממגוון ההצעות שלנו. אינטרצ'ק מדפיסה צ'קים בהתאם לכל דרישות הבנקים, תוך עבודה ואישור מולם בדבר תקינות הצ'קים.

הצ'קים שלנו מותאמים באופן מלא לחלוטין לכל תוכנות הנהלת חשבונות

מעבר לסנכרון מול הבנק, אינטרצ'ק מספקת תאימות מלאה עם כל תוכנות הנה"ח שקיימות כיום בשוק. לא משנה עם איזו תוכנה אתם או הלקוחות שלכם עובדים- הצ'קים של אינטרצ'ק יתאימו בתאימות מוחלטת עם המערכות שלכם- בין אם אתם עובדים עם חשבשבת או עם פריורטי, ריווחית או כל תוכנת ניהול והנה"ח. אינטרצ'ק מקפידה על תאימות מלאה מול הבנקים ומול חברות הנה"ח השונות שקיימות בשוק, ובזאת לוודא שאתם נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם