אבטחת צ'קים - אינטרצ'ק הדפסת צ'קים

כשמדובר בהדפסת צ'קים, אבטחת הצ'ק הופכת להיות מילת מפתח. אנו מדפיסים פנקסי צ'קים מאובטחים ובטוחים.

שיקים, שמהווים את אחד מאמצעי התשלום היותר נפוצים, במיוחד בעולם העסקי, עלולים להיות חשופים למעשי מרמה, זיופים ובעיות אחרות. זיוף והעתקה של שקים הפכה להיות נפוצה למדי, מה שמצריך, אפילו מהאדם הפרטי- לנהוג במשנה זהירות בכל הנוגע אל עסקיו הכלכליים והשימוש בשקים בפרט.

הדפסת צ'קים מאובטחים עם אינטרצ'ק בע"מ

חברת אינטרצ'ק, שמתמחה בהדפסת צ'קים, כבר עשרים שנים, מודעת היטב לסכנות, הפירצות והבעיות השונות שעלולות לעלות כתוצאה מהשימוש והעבודה עם צ'קים.
אינטרצ'ק פיתחה שיטות עבודה ייחודיות שמספקות את מירב הבטחון לעבודה שקטה ובטוחה עם השיקים שלכם, כך שעם המדפסות המתקדמות שלנו, בשילוב עם הבנה עמוקה של הצרכים שלכם- יאפשרו לכם להנות מפנקסי צ'קים מודפסים, ממותגים ואיכותיים במיוחד כבר מחר .

אבטחה ודרישות הבנקים בהדפסת צ'קים

שיטת העבודה של אינטרצ'ק נשענת על מיטב הטכנולוגיה שמגובה בעשרות שנים של נסיון ופיתוח- דבר המאפשר לנו לספק לכם את השירות הטוב, המהיר והבטיחותי ביותר.

נושא האבטחה הוא תחום רחב שחולש על מגוון פרטים כשביניהם ניתן למצוא

  • – צבעים
  • – סימונים
  • – סוג הנייר
  • – מנגנוני הגנה נוספים

הדפסת הצ'קים באינטרצ'ק מתבצעת באמצעות המדפסות המתקדמות בעולם, תוך שימוש בנייר בטיחותי ששמו שביט, והקפדה על איכות הצבע וההדפסה.
הדפסת צ'קים נעשית בהתאם ובכפוף להנחיות הבנקים, כך שתהליך ההדפסה נעשה מול אישור הבנק.
ברחבי האתר תוכלו למצוא טיפים שונים שיסייעו לכם לקבל מידע מקיף יותר אודות דרישות הבטיחות והמלצות התנהלות עם שיקים, מה שיסייע לכם להגביר את רמת הבטיחות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם