אבטחת צ'קים - אינטרצ'ק הדפסת צ'קים

כשמדובר בהדפסת צ'קים, אבטחת הצ'ק הופכת להיות מילת מפתח. אנו מדפיסים פנקסי צ'קים מאובטחים ובטוחים.

שיקים, שמהווים את אחד מאמצעי התשלום היותר נפוצים, במיוחד בעולם העסקי, עלולים להיות חשופים למעשי מרמה, זיופים ובעיות אחרות. זיוף והעתקה של שקים הפכה להיות נפוצה למדי, מה שמצריך, אפילו מהאדם הפרטי- לנהוג במשנה זהירות בכל הנוגע אל עסקיו הכלכליים והשימוש בשקים בפרט.

הדפסת צ'קים מאובטחים עם אינטרצ'ק בע"מ

חברת אינטרצ'ק, שמתמחה בהדפסת צ'קים, כבר עשרים שנים, מודעת היטב לסכנות, הפירצות והבעיות השונות שעלולות לעלות כתוצאה מהשימוש והעבודה עם צ'קים.
אינטרצ'ק פיתחה שיטות עבודה ייחודיות שמספקות את מירב הבטחון לעבודה שקטה ובטוחה עם השיקים שלכם, כך שעם המדפסות המתקדמות שלנו, בשילוב עם הבנה עמוקה של הצרכים שלכם- יאפשרו לכם להנות מפנקסי צ'קים מודפסים, ממותגים ואיכותיים במיוחד כבר מחר .

אבטחה ודרישות הבנקים בהדפסת צ'קים

שיטת העבודה של אינטרצ'ק נשענת על מיטב הטכנולוגיה שמגובה בעשרות שנים של נסיון ופיתוח- דבר המאפשר לנו לספק לכם את השירות הטוב, המהיר והבטיחותי ביותר.

נושא האבטחה הוא תחום רחב שחולש על מגוון פרטים כשביניהם ניתן למצוא

  • – צבעים
  • – סימונים
  • – סוג הנייר
  • – מנגנוני הגנה נוספים

הדפסת הצ'קים באינטרצ'ק מתבצעת באמצעות המדפסות המתקדמות בעולם, תוך שימוש בנייר בטיחותי ששמו שביט, והקפדה על איכות הצבע וההדפסה.
הדפסת צ'קים נעשית בהתאם ובכפוף להנחיות הבנקים, כך שתהליך ההדפסה נעשה מול אישור הבנק.
ברחבי האתר תוכלו למצוא טיפים שונים שיסייעו לכם לקבל מידע מקיף יותר אודות דרישות הבטיחות והמלצות התנהלות עם שיקים, מה שיסייע לכם להגביר את רמת הבטיחות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהו תחום אבטחת צ'קים ומהי חשיבותו

אבטחת צ'קים הוא התחום הכי חשוב כנראה, בהדפסת צ'קים והשימוש בהם. השימוש צריך להיות בטוח ומוגן ככל היותר, על מנת להבטיח היתכנות של עסקאות, אמצעי תשלום זמין וכמובן ראש שקט ורגוע.

מה זה אומר?

אבטחת צ'קים נעה החל מרשימת מספר הסניף וחשבון הבנק על הצ'ק, אמצעי לא כל כך יעיל, אשר נמצא בשימוש הבנקים. הדפסה על נייר מיוחד הדומה לנייר של שטרות כסף ונועד להקשות על זיופים. ועד אמצעים חכמים במיוחד, כמו הטבעות שונות של רדידים וחותמי מים, סימונים הנראים אך ורק באור אולטרה סגול ועוד אמצעים רבים נוספים, הקיימים אך ורק בחברות הדפוס המאפשרות הדפסת צ'קים באופן פרטי.

למה זה כל כך חשוב?

מכיוון שללא אבטחת צ'קים, הכסף שלכם חשוף לשימוש לא ראוי, לא הוגן ולא חוקי. כאשר צ'ק לא מאובטח כראוי, ניתן לזייפו בקלות רבה ולהשתמש בו ככל העולה על רוחו של הזייפן. ניתן לסגור באמצעותו עסקאות, לרכוש מוצרים בעשרות אלפי שקלים ולרוקן חשבונות. עד שהחברה שקיבלה את הצ'ק תבין שמשהו לא בסדר, הנוכל כבר מזמן יעלם יחד עם המוצרים והשירותים שרכש ואיש לא ימצא אותו, מכיוון שאין שום אמצעי זיהוי מלבד הצ'ק שניתן על ידו.

אף על פי שעסקים רבים כעת לא מספקים סחורה שנקנתה באמצעות צ'ק, עד קבלת אישור מפורש מהבנק, תחום זה עדיין פרוץ ופתוח לכל דורש, עם מעט כישרון בזיוף מסמכים. אבטחת צ'קים נועדה למנוע מצבים כמו זה, באמצעות מערכות אבטחה מתקדמות המוטמעות על גבי הצ'ק המודפס.

מה הם המאפיינים העיקריים באבטחת צ'קים?

  • – הטמעת סוגים שונים של לוגואים, גרפיקות וחותמות מודפסות
  • – שימוש בנייר מיוחד, בצבע מיוחד
  • – שימוש ברדיד זהב או כסף המאפשר הטמעה על גביו
  • – שימוש באלמנטים הניתנים לזיהוי אך ורק באמצעות אור אולטרה סגול
  • – הטמעת WATER MARK ייחודי על גבי הצ'ק
  • – ועוד מאפיינים רבים נוספים.

לסיכום

אבטחת צ'קים הינה נושא משמעותי, אל לכם להתייחס בקלות ראש לנושא זיוף והונאות צ'קים, דאגו לעצמכם, למדו את החומר ופעלו בהתאם. כך נאבטח את חשבוננו, נשמור על כספנו ונהיה מרוצים ורגועים, לפחות בנוגע לתחום הזה.