צ'קים מעוצבים – עיצוב פנקסי צ'קים

עיצוב פנקסי צ'קים בהתאמה אישית

קשה למצוא עסק שיכול להתנהל באופן ראוי ללא פנקסי הצ'קים למיניהם. כך, הם ילוו את אנשי העסק (כמעט) בכל פעולה פיננסית, ויאפשרו לו לשמור על ארגון וסדר לכל אורך הדרך. עם זאת, רבים כבר יודעים כיום כי באלה לא מסתכמים יתרונותיהם של הצ'קים, ושביכולתם להוות גם אמצעי שיווקי מהמעלה הראשונה. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על צ'קים מעוצבים, והתמורות החיוביות שהם יכולים לחולל בכל עסק.
מהם צ'קים מעוצבים?
בתחילת שנות ה-80, חל שינוי מהותי בתחום הצ'קים בישראל. בשנה זו, נגמר המונופול של הבנקים על הדפסות הצ'קים, וגורמים שונים החלו להיכנס לשדה המשחק. עם השנים, כשטכנולוגיית העיצוב הגרפי הלכה והתפתחה, נוצרו גם הבדלים שונים בעיצוב של פנקסי הצ'קים. ומאז, השמיים הם הגבול.
כיום, עיצוב פנקסי צ'קים הפך למקצועיות של ממש, ויש שיאמרו אפילו אומנות. נכון, ברור כי הפרטים הטכניים, ביניהם גובה הסכום ופרטי האדם שאחראי להמחאה, חייבים להימצא. וכן, חשיבות מכרעת עוד יותר מקבלים סימוני האבטחה השונים, שעה שנדרש שאת הצ'קים לא ניתן יהיה לזייף בשום מקרה. אלא שלרכיבים אלה מוסיפים בשנים האחרונות גם עיצובים שונים, לרבות לוגו החברה, גוון מסוים או אפילו סלוגן. למעשה, זהו כרטיס ביקור לכל דבר ועניין.
דגשים בדרך לבחירה המושכלת
עיצוב פנקסי צ'קים חייב לעמוד בקנה אחד עם הרצונות של החברה. את המלאכה הפיזית של העיצוב ייקחו על עצמם, כמובן, מומחים גרפיים מהשורה הראשונה. ועדיין, כאשר אנשי החברה מגדירים את הרצונות והצרכים שלהם, ומחדדים את המסרים שהם רוצים להעביר באמצעות הצ'קים, גדלים הסיכויים להתאמה מושלמת של עיצוב הצ'ק לצרכיו.
חברה המתמחה בעיצוב ובהדפסת צ'קים תוכל בהחלט להציע רעיונות, מהם ניתן להתרשם בדרך לבחירה: למשל, סקירה של פנקסים קודמים, שנעשו בחברה עבור גורם מקצועי בסדר גודל דומה. בכל אופן, חשוב לשמור על מקצועיות, ולא להפריז יתר על המידה עם עיצוב הצ'ק. אמנם מראה בומבסטי ימשוך בהכרח תשומת לב, אך עלול להסיט את תשומת הלב ממה שחשוב באמת: הגורם שעומד מאחורי הצ'ק, והתדמית החיובית והרצינית שלו שמנסים ליצור.
המלצה נוספת היא שלא להתפשר בהדפסת הצ'קים, ולהשקיע בכך את מלוא המאמצים. צ'ק העשוי מנייר זול, או כזה שבו איכות ההדפסה נמוכה, עלול להיות יעיל הרבה פחות.

מידע נוסף על הפקת פנקסי שיקים

ליצירת קשר הקישו כאן – התקשרו עלינו לייעוץ או מלאו את הטופס בתיתית הדף.

לאתר הבית של חברת הבדק