הדפסת צ'קים דיגיטלית

השימוש בצ'קים הוא חלק בלתי נפרד מחיינו הפרטיים והתעסוקתיים. אנחנו עושים שימוש בצ'קים להעברת סכומים קטנים כגדולים וכמעט תמיד מחזיקים פנקס צ'קים בארנק. הפנקס שמשמש אותנו מוגבל בכמות מסוימת של צ'קים וכשהוא נגמר- אנחנו פונים להדפסת פנקסי צ'קים נוספים.

 

למרות שהצורה הנפוצה ביותר של הדפסת צ'קים היא באמצעות הבנק, החוק הישראלי מותיר הדפסה עצמית של פנקס הצ'קים כך שלמעשה כל אדם יכול להדפיס פנקס צ'קים אפילו במדפסת הביתית שלו. לבנק יש מגבלות רבות בכל מה שוגע להדפסת צ'קים, אך למרבה הצער גם הפתרון הביתי לא מספק מענה על כל הבעיות. מה שמאפשר- לאנשים שמעוניינים לייעל ולזרז את התהליך, ובמיוחד- לאלה שרוצים להזמין פנקס צ'קים בהתאמה אישית ולא על סמך שבלונה קיימת- עומדת אפשרות הדפסת צ'קים דיגיטלית באמצעות בית דפוס עצמאי.

 

הדפסת צ'קים דיגיטלית באינטרצ'ק

 אינטרצ'ק הוא בית דפוס המתמחה בהדפסת צ'קים דיגיטלית. עשרים שנות וותק סייעו לנו להקים עבורכם את השירות המקיף, היסודי והבטיחותי ביותר- כך שאתם תוכלו ליהנות מפנקס צ'קים חדש ומותאם לכם אישית, בלי לדאוג, לחכות או להוציא כסף מיותר.

הדפסת צ'קים היא תהליך פשוט ברמת הביצוע, אך מורכב הרבה יותר מבחינת ההכנה והטיפול בכל האספקטים הרלוונטיים. צ'ק הוא מוצר שמתלווה אליו סיכון רב, ולכן חשוב מאוד לוודא שהוא מאובטח ברמה המקסימלית- דבר שלא תמיד מתאפשר בהדפסה עצמית.

אינטרצ'ק הוא בית דפוס המצויד במיטב הטכנולוגיה המובילה בעולם, וזאת במטרה לספק לכם את הצ'קים הטובים ביותר. עבודתנו נעשית תוך התייחסות למכלול שלם של פרמטרים שמטרתם להעניק לכם את הצ'ק המאובטח ביותר, תוך ווידוא מלא שהוא מוגן מפני זיופים והעתקות. העבודה שלנו נעשית בשיתוף פעולה מלא מול הבנקים ועמידה מוחלטת בדרישות הבטיחות שלהם.

מעבר לפן הבטיחותי של הדפסת צ'קים כמובן שיש לקחת בחשבון גם את הפן העיצובי מיתוגי של צ'קים בהזמנה אישית. באינטרצ'ק, תוכלו להנות מפנקס הצ'קים המושלם, וזאת לאחר שהצבעים, הלוגו ועיצוב הצ'ק נבחרו בקפידה.

אינטרצ'ק דואגת גם לפן האדמיניסטרטיבי ומתחייבת לשמור על סטנדרטים נוחים ונגישים בכל מה שנוגע לעלויות וזמן עבודה.

באדיבות אינטרצ'ק בע"מ -  הדפסת צ'קים דיגיטלית לחברות ועסקים

לאתר הדפסת כרטיסי ביקור