יתרונות במרכזי הדפסה מחלקתיים בארגונים

בזכות השיפורים המתמידים בתחום הדפוס וההדפסה, יותר ויותר ארגונים בוחרים להקים או לשכלל מרכזי הדפסה. כאשר מבססים מערך הדפסה ארגוני על פתרונות הדפסה מעולים ונהנים מיתרונות חשובים שכדאי להכיר, בכסף, בזמן, ביעילות ובניהול.

ביצוע מהיר, לכל היקף

בארגונים מודרניים צרכי ההדפסה הפכו רבים ומגוונים. ארגונים נדרשים להדפיס תזכירים ומסמכים, חוברות וסיכומים שונים וכן גם חומר שיווקי. כאשר מדובר בחברה גדולה, עם צרכי הדפסה גדולים, אין ספק שיש צורך במרכזי הדפסה שתואמים את הצרכים. יתירה מכך, חשוב לבנות מרכז הדרכה שנשען על מכונות דפוס מהירות.

חשוב לדעת שפתרונות להדפסה ארגונית יכולים להיות כיום גם מהירים וגם איכותיים. ניתן למצוא מכונות איכותיות שמדפיסות במהירות רבה ובלי פגיעה באיכות ואפשר לשלב זאת גם עם מכונות שמבצעות השלמה וגימור. כריכות ולמינציה למשל יכולים לשפר מאוד את המראה, השלמות והאיכות, לאורך זמן.

היקפים גדולים במחיר מוזל

פתרונות של הדפסה לארגון במסגרת מרכזים מחלקתיים יכולים לספק לא רק ביצוע מהיר. כאשר זקוקים להיקפים גדולים, חשוב לתת את הדעת לבחירות נכונות בהיבט של חיסכון. מרכזי הדפסה מחלקתיים יכולים לתרום לאפקטיביות הארגונית שכן נחסך הצורך לפנות לגורמי חוץ, גם כשרוצים תוצאות מקצועיות. במקביל, ניתן להוזיל גם בזכות היכולת לשלוט בתוצאה הסופית.

פעמים רבות ניתן להתפשר על רמת הביצוע מבלי לפגוע בנוחות הקריאה. כאשר זהו המצב, ניתן לבצע הדפסות חסכוניות עוד יותר ולהביא זאת בחשבון בשיקולי עלות – תועלת. לרוב, מרכזי הדפסה מחלקיים יכולים להשתלב בהתמקצעות ארגונית ולספק את הצרכים המדויקים ביותר, באיכות המותאמת ובמחיר החסכוני ביותר.

חוסכים בזמן

גם למוטיב של חיסכון בזמן יש קשר הדוק למרכז הדפסה מחלקתי מתמחה. כאשר ישנם פתרונות מקצועיים יותר, שניתן לנהל בצורה מושכלת, ניתן לחסוך המון זמן עבודה. וכך הארגון מתייעל ובנוסף ניתן לא פעם לחסוך תקני עובדים.

שליטה בכל רמה

כאשר רוצים לסכם את היתרונות שבהקמת מרכז הדפסה מחלקתי, מקבלים את התוצאות הבאות:

  • חיסכון בעלויות – הן בעלויות קבועות והן בעלויות משתנות.
  • שליטה באיכות – ניתן להפקיד דברי דפוס ברמה משופרת וכאשר רוצים, נתן לחסוך עם הקטנה באיכות כאשר זו איננה נדרשת.
  • מניעת בזבוז – כאשר ישנו מרכז הדפסה מחלקתי, שמרכז טיפול בכל ההדפסות, ניתן למנוע לא מעט עבודות מיותרות. ניתן גם למנוע שימוש לא מורשה במכונות הצילום וההדפסה ובכלל – ניתן להתנהל ביעילות רבה יותר. כך מונעים בזבוז נייר, בזבוז משאבים וזמן יקר.