הכדאיות של תשלום בצקים

למרות שמרביתנו נוהגים לבצע רכישות באמצעות כרטיס אשראי, גם לצקים ישנו מקום של כבוד ופעמים רבות הם יכולים להיות אמצעי תשלום עדיף הרבה יותר. אם בעבר כמעט כולם בצעו את הרכישות שלהם באמצעות הצקים, נדמה היה שבשנים האחרונות פחות ופחות אנשים משתמשים בהם ומעדיפים דווקא את כרטיס האשראי. אולם, ממש לאחרונה קיימת התעוררות בתחום, ולקוחות רבים מעוניינים דווקא לשלם באמצעי תשלום זה ולא באחר.
הזדמנות ליהנות מהנחה
ברשתות רבות מציעים ללקוחות לשלם בצקים ובתמורה ליהנות מהנחה. כל זאת, בתנאי שמדובר במזומן, כלומר, התאריך שיופיע על הצק או התאריך של היום שבו בוצעה הקנייה. מכיוון שמעטים הם האנשים שמסתובבים עם כסף מזומן בכיסם, ועל אחת כמה וכמה, כשמדובר בסכומים גבוהים יותר, הצקים יכולים להיות פתרון מושלם שיאפשר להם ליהנות מהנחה ולהוזיל באופן משמעותי את עלות הקנייה.
לא לכל אחד יש כרטיס אשראי
מכיוון שלא לכל אחד יש כרטיס אשראי או מסגרת אשראי שמאפשרת רכישות בגובה מסוים, ולעומת זאת, ישנם רבים שיכולים להוציא פנקסי צקים, מדובר בפתרון שיכול להתאים לכל אחד ובכל עת. הדבר מקובל בדרך כלל ברשתות גדולות, ובחנויות לריהוט, למחשבים, לאלקטרוניקה וגם במוסכים. במקומות אלה אנו נדרשים בדרך כלל לשלם סכומי כסף גבוהים שלא תמיד יש לנו בנמצא. בעזרת הצקים אפשר לפרוס זאת לתשלומים וליהנות מרכישה משתלמת ונוחה יותר.
עסקאות שונות אך ורק בצקים
ישנן עסקאות שונות כיום שניתן לבצע אך ורק באמצעות צקים. הצק מהווה כמעין בטחון, אסמכתא שמדובר בתשלום בגובה מסוים הניתן על ידי הלקוח. במידה והצק חוזר, חלילה, ניתן לפנות אל הבנק וישנה כתובת שיכולה לטפל בעניין. הדבר נכון פעמים רבות לגבי עסקאות עם סכומים גבוהים במיוחד ורכישות מיוחדות.

ליצירת קשר, להזמנת פנקסי צ'קים או למפת הגעה אילנו לבית הדפוס היכנסו לכאן

 

מידע נוסף – פרסום אתרים